Nesting Tere tulemast Nesting koduleheleTere tulemast Nesting kodulehele

Kui te ootate last, siis planeerimise käigus tekib teil kindlasti palju küsimusi. Asjad muutuvad ning teid ootab ees põnev aeg. Kõik peab lapse sündimiseks valmis olema. Ta peab ennast oma uues kodus, oma pesas, tundma turvaliselt ja hoituna. Seega tahab Nesting teid toetada kõikides uutes ja olulistes otsustes: renoveerimisel, möbleerimisel ja lapsega kooselamisel.

Rasedus, eriti esimene, tekitab palju küsimusi: Mida laps alguses vajab? Kuidas tuleb tema tuba sisustada? Mis on lapsele sobiv? Ja kõige tähtsam: mis on lapsele tervislik?

Leia õige tee

Laste jaoks on olemas väga palju erinevaid tooteid - alates mööblist kuni nahahooldustoodete, riiete ja mänguasjadeni. Kõik, mis on saadaval, ei pruugi aga olla lastele, eriti beebidele, sobilik. Mõned tooted, materjalid ning koostisosad, mis peaksid muutma elu lihtsamaks, on tervisele hoopis kahjulikud. Seega on teile ja teie lapsele välja pakkuda väga palju erinevaid teemasid, et aidata teie lapsel oma elu ohutult ja tervislikult alustada ning hoida seda tema elu jooksul.

Sellelt kodulehelt leiate teavet ning nõuandeid, mis võivad teid toetada oma enda ‘pesapunumise' protsessis - luues tuba ja eluruumi oma lapsele ning aidates teid mõlemaid esimestes igapäevaelu sammudes. Kui te ei leia siit vastust oma küsimusele, siis palun võtke meiega otse ühendust. Nautige oma pesa punumist!

 

  
// Kontrollnimekiri

Top 5 Nesting nõuannet

  • Kui te olete rase - las keegi teine renoveerib
  • Vältige suitsetamist ja kaudset suitsu
  • Tuulutamine, tuulutamine, tuulutamine
  • Kontrollige koostisosade märgiseid, kasutusjuhendeid ja ohumärgiseid
  • Toote ostmisel küsige jaemüüjalt teavet toote mõjude kohta tervisele, ohutusele ja keskkonnale
  • Kandke toote kasutamisel maski ja kaitsekindaid, kui seda on nõutud; küsige tootjalt lisainfot ohutuse osas
  • Küsige ökomärgisega tooteid